X

دانلود رمان گیله مرد

دانلود رمان گیله مرد

رمان گیله مرد
بزرگ علوی

مشخصات کتاب:
عنوان: گیله مرد
نویسنده: بزرگ علوی
نشر: –
صفحات: 14
حجم: 100Kb

خلاصه داستان:
داستان رمان گیله مرد، شرح ماجراي سه مرد است، گيله مرد و دو محافظ او که وي را به فومن مي برند و در حقيقت بزرگ علوی داستان را در همين حرکت و اقامت در قهوه خانه نزديک مقصد به تدريج باز مي کند. دو مأمور تفنگ به دست در ميان غرش باد و باران، گيله مرد را- که يک دهقان شورشي است- به فومن مي برند تا تحويل پاسگاه دهند.
گيله مرد در طول راه در فکر رهايي و فرار است. محمد ولي (مأمور اول) با توهين و رجز خواني به دنبال گيله مرد حرکت مي کند. مأمور دوم، بلوچ ساده اي است که پيشاپيش گيله مرد راه مي رود و او هم در فکر فرار از اين نوع زندگي است. يک منزل مانده به پاسگاه، در قهوه خانه اي فرود مي رود و او هم در فکر فرار از غرور و اطمينان به پيروزي، رازي را که همواره با وحشت پنهان داشته بود، براي گيله مرد فاش مي کند که قاتل صغري، زن گيله مرد،-که صداي جيغش هيچ وقت آنها را راحت نمي گذارد- خود اوست.
در اين حين مأمور بلوچ-که چشم طمع به تنها اندوخته ي گيله مرد، پنجاه تومن پول همراه دارد حاضر مي شود در ازاي آن تفنگ را به گيله مرد بدهد.
گيله مرد تفنگ را مي گيرد بعد از غلبه بر قاتل زن خود تحت تأثير التماس و گريه هاي او و احساسات انسان دوستانه ي خود قرار مي گيرد و از کشتن مأمور منصرف مي شود. وقتي با لباس محمد ولي مي خواهد فرار را آغاز کند، با گلوله هاي مأمور بلوچ کشته مي شود.

دانلود:
به علت رعایت حقوق مولفین لینک دانلود کتاب حذف گردید. لطفا شما دوست عزیز نیز در صورت مشاهده اثری که به چاپ رسیده و به اشتباه در سایت انتشار یافته، با گزارش آن به ما برای حذف این اثر از سایت رمان98 اقدام نمایید.

منبع:
رمان 98 – Novel98.com

به اشتراک بگذارید

6 دیدگاه در “دانلود رمان گیله مرد

رمان گیله مرد رمان بسیار شیرین و مجذوب کننده ای هست که هر خواننده ای رو جذب خودش میکنم
داستان گاو هم بسیار زیباست لطفا اونا رمان رو هم قرار بدید
با تشکر

سلام
بزودی داستان گاو رو هم قرار می دیم

یاد باد آن روزگاران یاد باد…:(

یاد دوران دبیرستان افتادم
🙂

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

عضو کانال تلگرام رمان98 شوید