X

دانلود رمان برباد رفته

دانلود رمان برباد رفته

رمان برباد رفته
مارگارت میچل

مشخصات کتاب
نویسنده: مارگارت میچل
عنوان: برباد رفته
مترجم: پرتو اشراق
انتشارات: ناهید
تنظیم: کتابناک
تعداد صفحه: نسخه پی دی اف 623 صفحه – کتاب رمان 1293 صفحه
حجم: 11.39 MB

خلاصه داستان
داستان رمان بر باد رفته درباره ی دختری به نام اسکارلت اهارا است .پدر اسکارلت یک زمیندار متمول جنوبی است .اسکارلت یک دختر نازپرورده و سبک سر است که تنها تفریحش جلب توجه مردان اطرافش است. وقتی او خبر نامزدی اشلی(پسر یکی از زمینداران همسایه )با دختری ساده وبی آلایش به نام ملانی را میشنود حسادت زنانه اش تحریک میشود و به اشلی ابراز علاقه میکند اشلی او را از خود میراند وقتی اشلی میرود مردی بدنام به نام رت که شاهد این ماجرا بوده از اسکارلت میخواهد به جای اشلی اورا دوست بدارد اسکارلت پیشنهاد اورا رد میکند.اسکارلت برای تحریک حسادت اشلی با برادر ملانی ازدواج میکند.

جنگ شمال و جنوب آمریکا در میگیرد و اشلی و برادر ملانی و بقیه ی مردان به جنگ میروند. شوهر اسکارلت در جنگ میمیرد و اسکارلت که در اوج جوانی بیوه شده از این وضع پیش مادرش شکوه میکند مادرش هم برای بهتر شدن روحیه ی اسکارلت پیشنهاد میکند او را به شهری دیگر نزد ملانی خواهر شوهرش بفرستد.

اسکارلت برای نزدیکتر شدن به اشلی این پیشنهاد را می پسندد .در یک مهمانی اسکارلت دو باره رت را ملاقات میکند و به این ترتیب پای رت به خانه ی ملانی هم باز میشود.وقتی جنگ به اوج خود میرسد رت به اسکارلت کمک میکند از شهر در معرض اشغال به همراه ملانی بیمار بگریزد و به املاک پدرش برگردد.رویای اسکارلت که تصور میکند در خانه همه چیز به سامان است با دیدن وضع خانه فرو می پاشد؛او میبیند که مادر ش مرده ؛پدرش عقلش را از دست داده؛خواهرانش هم بیمارند پس از مدتی پدرش هم میمیرد.

اشلی هم به آنجا می آید و کم کم به اسکارلت علاقه مند می شود.از طرفی اسکارلت شدیدا به پول نیاز دارد.برای همین به دیدن رت که به زندان افتاده میرود اما وقتی که می فهمد او پولی ندارد تصمیم میگیرد با نامزد خواهرش ازدواج کند.بعد از این ازدواج او که مقداری پول به دست آورده علاوه بر نجات املاک پدرش از مصادره ؛تصمیم میگیرد با سرمایه اش تجارت کند. البته در آن زمان چنین کاری برای یک زن دور از شان بوده.در یکی از روزهایی که او برای کار به بیرون میرود دزدان به او حمله میکنند اما او نجات می یابد ؛همسرش برای انتقام گرفتن همراه با اشلی و عده ای دیگر میروند.

همسرش کشته میشود و اشلی زخمی باز میگردد،رت جان اشلی را نجات میدهد.سرانجام او با رت (که ثروتمند هم بوده)ازدواج میکند ولی مشغول بودن ذهن اسکارلت به اشلی؛ رت را آزار می دهد این علاقه برای اسکارلت بی آبرویی به بار می آورد ولی ملانی با بزرگواری می بخشد.تنها دختر اسکارلت و رت در ماجرایی میمیرد و اسکارلت رت را مقصر اصلی میخواند.سر انجام ملانی میمیرد ولی قبل از مرگ از اسکارلت میخواهد مراقب اشلی باشد.اسکارلت تنها در آن لحظه از اشلی دل میکند که با مرگ ملانی روبرو میشود.

او در آن زمان میفهمد که چه دوست باارزشی را ازدست داده او برای از دست ندادن رت هم تلاش میکند ولی رت هم اورا ترک میکند و علاقه ی او به اشلی مبدل به نفرت میشود سرانجام اسکارلت تصمیم میگیرد به املاک پدری اش باز گردد و سعی کند دوباره رت را بدست آورد.

دانلود
به علت رعایت حقوق مولفین لینک دانلود کتاب حذف گردید. لطفا شما دوست عزیز نیز در صورت مشاهده اثری که به چاپ رسیده و به اشتباه در سایت انتشار یافته، با گزارش آن به ما برای حذف این اثر از سایت رمان98 اقدام نمایید.

منبع:
رمان98 – Novel98.com

به اشتراک بگذارید

25 دیدگاه در “دانلود رمان برباد رفته

خیلی رمان فوقع العاده ایه تنها رمان جذابیه که واقعا از خوندنش لذت بردم واصلا احساس نکردم طولانیه

به نظرم نوسندش حیای مزخرفه همش توضیح می ده اصلا گفت وگویی توش نیست ..فقط فیلمش قشنگه رمانش خیلی آدم و کلافه میکنه

سلام به نظرم نویسندش مزخرفه همش توضیحی اصلا توش گفت گو نیست تعجب از شهرت این رمان فقط فیلمش قشنگه

این رمان فوق العاده ست حتما دانلودش کنین و بخونین بی نظیره.البته اگه خلاصه واقعا به شکل خلاصه نوشته میشد بهتر بود من قبلا خونده بودمش شما تا آخر داستانو نوشتین.مرسى از سایت خوبتون

رمان برام دانلود نمیشه?

با سلام
به علت حق نشر لینک دانلود رمان حذف گردید

سلام
برای من هم سفید بود فایلش!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام وقت به خیر
فایل سالم می باشد
منتهی مشکل پیش آمده ممکن است به علت حجم بالای فایل باشد
لطفا از برنامه های PDF خوان برای اینکار استفاده نمایید.

برنامه پیشنهادی
MOON READER

یک جلد و نیم رمان رو که لو دادی با این خلاصه نویسی ?

يك جلد و نيم كه چه عرض كنم
همش لو رفت 🙂

سلام رمان رو دانلود کردم ولی صفحات خالیه متنی توش نیست چرا؟ لطفا راهنمایی کنید

سلام
تست شده مشكلي نداره

سلام دوستان من رمان رو دانلود کردم فایل پی دی اف رو باز میشه ولی صفحات خالیه متنی توش نیست .لطفا راهنمایی کنید

حق داره که جز بهتربن رمان های عاشقانه باشه
عاشق این رمانم

نه بابا. به نظر مذخرف میاد. چیه هی این میمیره میره سراغ اون. پاسکاریه

رمان خوبی هست دانلودش کردم

لطفا رمان های بیشتری قرار بدید

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

عضو کانال تلگرام رمان98 شوید