X

روز قدس روز مبارزه با صهیونیست غاصب

روز قدس روز مبارزه با صهیونیست غاصب

بسم الله الرحمن الرحیم

روز جهانی قدس به معنای احیای ارزش ها و فرهنگ اسلامی در ظلم ستیزی و مبارزات ضد صهیونیستی است؛ چرا که تنها فرهنگ و ارزش های اسلام، توان مبارزه با ظلم و استکبار و استعمار را دارد.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان توسط امام خمینی (ره) روز قدس نامیده شد

بسم الله الرحمن الرحیم
مسلمین ایران و جهان! من در طی سالیان دراز، خطر اسرائیل غاصب را گوشزد مسلمین نمودم، که اکنون این روزها به حملات وحشیانه خود به برادران و خواهران فلسطینی شدت بخشیده است، و به ویژه در جنوب لبنان به قصد نابودی مبارزان فلسطینی، پیاپی خانه و کاشانه ایشان را بمباران می کند. من از عموم مسلمانان جهان و دولت های اسلامی می خواهم که برای کوتاه کردن دست این غاصب و پشتیبانان آن، به هم بپیوندند. و جمیع مسلمانان جهان را دعوت می کنم آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را که از ایام قدر است، و می تواند تعیین کننده سرنوشت مردم فلسطین نیز باشد، به عنوان روز قدس انتخاب، و طی مراسمی هم بستگی بین المللی مسلمانان را در حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان اعلام نمایند. از خداوند متعال پیروزی مسلمانان را بر اهل کفر خواستارم.

روز قدس

 

لذا وظیفه هر ایرانی ای است که در راهپیمایی این روز شرکت کرده و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام نمایید.

پس:

امروز همه با مشت های گره کرده در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و پوزه آمریکا و اسراییل غاصب، این رژیم کودک کش را به خاک خواهیم مالید، ان شاء الله…

 

به اشتراک بگذارید

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

عضو کانال تلگرام رمان98 شوید