X
رمان میثاق

آغاز پیش فروش اختصاصی رمان میثاق در انجمن ناول 98

برای حمایت و کمک به نویسنده این رمان رو خریداری کنید 

رمان میثاق جدیدترین و بهترین رمان نوشته شده توسط زینب همتی عضو انجمن ناول 98 می باشد. که روایت زندگی پسری به اسم میثاقه که به دلایلی دختر مورد علاقه اش حکم زن برادرشو پیدا می کنه. میثاق که خیلی از این بابت شکسته می شه، بار سفرو می بنده و از شهر و دیارش برای همیشه می ره اما سرنوشت جور دیگه ای براش رقم می زنه و بعد از سال ها دوباره مجبور می شه برگرده...پایان خوش

👇دانلود و خرید رمان فقط از طریق ربات تلگرام زیر 👇

https://telegram.me/novel98_shop_bot

 

دانلود رمان لافکادیو

دانلود رمان لافکادیو

دانلود رمان زیبا و قابل تامل لافکادیو به زبان فارسی

نوشته شل سیلور استاین و ترجمه توسط رضی خدادادی

توضیحات:لافکادیو،نام شیری است که جواب گلوله را با گلوله میدهد!این کتاب از زبان فردی به نام عمول شلبی نقل شده است و زندگی شیری را نقل میکند که عاشق مارشومالو است!

هر آدمی در زندگی به نقطه ای می‌رسد که می‌فهمد به چه گروهی تعلق دارد. در این میان عده‌ی بسیار کمی هم وجود دارند که نمی‌توانند خودشان را در گروهی جای دهند. آن‌ها به هیچ گروهی تعلق ندارند و تا آخر عمر آدم‌های تنهایی باقی می‌مانند.

در این کتاب میخوانیم:ببینید، من نمی‌خواهم هیچ شیری را بکشم و قطعا نمی‌خواهم هیچ یک از شما شکارچی‌ها را هم بخورم. من نمی‌خواهم در جنگل بمانم و خرگوش خام بخورم و صد البته نمی‌خواهم به شهر برگردم و دوغ سر بکشم. نمی‌خواهم با دمم بازی کنم، اما ورق بازی را هم دوست ندارم. من فکر می‌کنم با شکارچی‌ها نیستم. به گمانم مال دنیای شیرها هم نیستم. من به هیچ‌جا تعلق ندارم. به هیچ‌جا…

هم اکنون این کتاب را از سایت رمان نود و هشت دانلود کنید!

به علت رعایت حقوق مولفین لینک دانلود کتاب حذف گردید. لطفا شما دوست عزیز نیز در صورت مشاهده اثری که به چاپ رسیده و به اشتباه در سایت انتشار یافته، با گزارش آن به ما برای حذف این اثر از سایت رمان98 اقدام نمایید.

گذارش خرابی لینک!

منبع:کتابخانه مجازی رمان نود و هشت

به اشتراک بگذارید

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضو کانال تلگرام رمان98 شوید