دانلود کتاب کلبه عمو تام

دانلود رمان کلبه ی عمو تام، پر فروش ترین کتاب قرن نوزدهم

مشخصات کتاب
عنوان: کلبه ی عمو تام (uncle tom’s cabin)
نویسنده: هریت بیچر استو (Harriet Beecher Stowe)
صفحات: ۱۴۴
حجم: ۵٫۷۱Mb

درباره کتاب:
کلبه ی عمو تام عنوان رمانی است که توانست با موضع مبارزه با برده داری خود را بعد از انجیل، پر فروش ترین کتاب قرن نوزدهم به همگان نشان دهد، خانم بیچر استو با انتخاب موضوع لغو بردگی در دهه ۸۰ میلادی تواسنت به فروش ۳۰۰ هزار نسخه از این رمان جنجالی در دوارن خود که اوج زورگویی به بردگان سیاه پوست بود، برسد.
نوشتن این رمان خانم بیچر را از طرفی به چهره محبوب و از طرف دیگر به چهره ای منفور میان دولت آمریکا تبدیل کرد. اما با همه ی این اوصاف خانم بیچر یکی از حامیان لغو بردگی در ایالات متحده آمریکا بود.
این رمان پس از انتشار به سرعت به تمامی ملل راه یافت و در زبان های مختلف به چاپ رسید. آقای تولستوی در وصف این رمان گفته اند: این رمان یکی از بزرگترین فراورده های ذهن بشر است.
در ایران نیز داستان کلبه عمو تام با ترجمه آقای محمد علی خلیلی توسط انتشارات اداره (مجله ماه نو) به چاپ رسید.

دانلود
نسخه PDF – دانلود با لینک مستقیم


لطفا به این مطلب امتیاز دهید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (بدون امتیاز:( شما اولین نفر باشید!)
Loading...

کانال تلگرام رمان98

سعید

سلام حال همه ی ما خوب است اما تو باور مکن... سعید هستم ۲۱ ساله هم اکنون در رشته الهیات در حال تحصیل می باشم. عاشق کتاب و کتاب خوانی البته بیشتر کتاب های تخصصی ... توفیقی حاصل شد که دوباره در کنار شما کاربران عزیز و دوستداران کتاب باشیم، ان شاء الله که در کنار یکدیگر بهتر بتوانیم به مطالعه بپردازیم... خب حرف دیگری نیست هرچه می ماند ناگفته های شماست؟...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.