X

دانلود انجیل یوحنا

دانلود انجیل یوحنا

دانلود کتاب انجیل یوحنا

مشخصات کتاب
عنوان انجیل یوحنا
نویسنده: یوحنا

ترجمه: هزاره نو
صفحات: ۴۱
حجم: ۳۰۳Kb

درباره کتاب
اینجیل یوحنا با سه انجیل دیگر هم نظر یعنی (متی، مرقس و لوقا) متفاوت است.با مطالب این اینجل شما تصویر کاملتری از زندگی حضرت عیسی مسیح بدست می آورید، مطالبی که حتی در آن سه انجیل دیگر نیز نیامده است.
یوحنا هدف خود را از نگاشتن این انجیل اینگونه بیان میکند:

«امّا اینها نوشته شد تا ایمان آورید که عیسی همان مسیح، پسر خداست، و تا با این ایمان، در نام او حیات داشته باشید»

عیسی مسیح در این انجیل به عنوان پسر خدا شناخته شده است، یوحنا او را فرد به حق و پسر خدا می داند و معجزات حضرت عیسی (ع) را آیت به معنای نشانه و نشانه ای از پسر خدا بودن.

 

بخش مربوط به لینک های دانلود


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /home/novelcom/public_html/wp-content/themes/novel98_V1/functions.php on line 80
به اشتراک بگذارید

13 دیدگاه در “دانلود انجیل یوحنا

وای مسیح معجزه میکنه کافیه بهش ایمان بیاری

لطفا انجیل رو بخونید متوجه میشید منظور از پسر خدا چیست

سلام .
این که مسیح پسر خدا است یک دروغ بزرگ و کفر است .
چون دلیل نمیشود که هر کس که پدر نداشت پس پسر خداست اگر این طور باشد پس حضرت ادم به پسر خدا بودن نزدیک تر از مسیح است زیرا اگر مسیح فقط پدر نداشت حضرت ادم به غیر از پدر مادر هم نداشت پس بیاییم بگوییم که که حضرت ادم حتما پسر خداست و حضرت حوا هم حتما دختر خداست .
این یک گناه بزرگ است .همیشه اطاتعات داشته با شدر هر زمینه ای اگر سوالی دارید به ایمیل من بیایید تا مجایتون بکنم.
برای ادامه بحث و پاسخ دادن به جوابم به ایمیل :[email protected]

درسته کاملا غلط میباشد این حرف

سلا خدایکیست وشریک وهمتا نداردنه ازکسی زاده شده ونه کسی ازاوزاده خواهدشدنه پدراست ونه مادرنه خانواده داردونه ازخانواده ای پدیدامده.اوازلی وابدیست .نه خورداردونه خواب حجم ووزنش لایتناهیست برهمه چیزمسلط وهیچ چیزبراوتسلط ندارد .وووو حال اگر همه اینها نبود.دیگرخالق نبودبلکه خلق شده بودونیازمندهمه چیز.

«امّا اینها نوشته شد تا ایمان آورید که عیسی همان مسیح، بنده ی خداست، و تا با این ایمان، در نام او حیات داشته باشید»

اين هم يكي از انجيل هاي تحريف شده هست چرا كه خود حضرت عيسي در ايه ٣٠ سوره مريم هنگامي كه در مهد بودند تصريح كردند كه إنّي عبدُالله نه إبن الله.

ای کاش اول انجیل را بخوانید و معنای پسر خدا را بفهمید و بعد این حرفو بگید.

سلام
پسر خدا بودن معنايي نداره كه بخواد گفته بشه…

البته که جریان در ابتدا چیز دیگه ای بوده و با گذشت زمان و تحریف ها این مسایل در فکر برخی بوجود اومدن . پسر خدا در جواب کسانی بود که به حضرت مریم (ع) تهمت میزدند و این گفته شد . خدا حضرت عیسی (ع) رو بدون پدر آفرید همونطور که حضرت آدم و هوا رو از خاک آفرید و دنیا رو از نیستی آفرید .برای خدا هیچ کاری سخت نیست. البته این معجزه بی دلیل نبود بلکه برای این بود که شیطان و بندگانش میگفتند ایسیس (مادر مقدس ماسون ها\مادر بیوه) تنها زنی بوده که بدون شوهر بچه دار شده . خدا خواسته معجزه های سیاهنمایی و دروغین شیطان رو با معجزه های واقعی باطل کنه و مثل عصای حضرت موسی(ع) که واقعا مار میشد و سیاه نمایی های جادوگر های شیطانی رو آشکار کرد.

اگه این رو به مسلمونا میگی که ما خودمون میدونیم و اگه به مسیحی ها میگی که اونها قرآن رو قبول ندارن . پس این چیه که میگی؟

خب معلومه که مسلمونا گفتم
فعلا باید نقد رو بچسبیم…

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

عضو کانال تلگرام رمان98 شوید