متاسفانه هیچ گونه مطلبی یافت نشد !

رمان عسل از مودب پور

رمان عسل از مودب پور

مشخصات کتاب

عنوان: عسل

نویسنده: ناشناس

صفحات: 515

حجم: 4.74

درباره رمان:

عسل ، دختری هفده ساله که بعد از سال ها تحمل مشکلات خانوادگی حالا باید شاهد طلاق پدر و مادرش باشد و باید زندگی بدون مادر را تحمل کند …

بخشی از کتاب:

همیشه از زمانی که خیلی کوچک بودم دلم می خواست خاطرات روزانه ام را ثبت کنم اما هرگز در این کار مصمم نبودم ، به گمانم این بار بتوانم این تصمیم را عملی سازم. امروز روز اول مهر است و روز تولد من… به راستی کسی جز من می داند که امروز هفده ساله می شوم! پدر روی مبل لم داده و با چشمانی غمگین به مادرم خیره شده است و مادر با لبخندی که حاکی از رضایت اوست در اتاق ها می چرخد تا مبادا چیزی را برای بردن فراموش کرده باشد و من …آخ! که چقدر غمگینم. مادر با آن کت و دامن سپید رنگ شبیه فرشته ها شده و همین بر اندوه پدرم می افزاید.. پس از سال ها مشاجره سر انجام امروز روز رهایی مادر است و این همان چیزیست که او در آرزویش بود یعنی برای همیشه رفتن. ساعت نه صبح به دادگاه می رفتند و پدر تنها بر می گشت و ما دیگر مادری نداشتیم هر چند که تا پیش از این هم زیاد حضورش را احساس نمی کردیم به خصوص فواد برادر یکساله ام که هرگز گرمای آغوش مادر را حس نکرد ، به خاطر دارم وقتی او فهمید که فواد را باردار شده است ، فقط گریه کرد و سر انجام تصمیم گرفت او را از میان بردارد و در این راه هر کاری که می توانست انجام داد ، اما گویی به خواست خدا او باید با قلبی بیمار متولد می شد . اما برای مادر چه فرقی داشت؟ وقتی همه چیز آماده شد مادر به سویم آمد و پیشانی ام را بوسید ، اشک در چشمان من حلقه زده بود و بغضی داشت خفه ام می کرد. مادر با تمام بی تفاوتی هایش آن شب نگاهی آشنا پیدا کرده بود .

اصلاحیه

پس از بررسی های انجام شده در لیست کتاب های منتشر شده توسط مودب پور به این نتیجه رسیدیم که ایشان کتابی تحت عنوان عسل ندارند. ما صمیمانه از اشتباه پیش آمده عذر خواهیم.

لینک دانلود کتاب دوباره در دسترس قرار گرفت،که متاسفانه در این کتاب نیز به اشتباه نام ایشان درج شده است.

به اشتراک بگذارید