X

رمان آنا کارنینا از تولستوی

رمان آنا کارنینا از تولستوی

دانلود رمان واقعگرایانه آنا کارنینا از رمان نویس معروف لئو تولستوی

مشخصات کتاب

عنوان: آنا کارنینا

نویسنده: لئو تولستوی

صفحات: جلد اول 345

جلد دوم 297

حجم: جلد اول 8.85Mb

جلد دوم 6.28Mb

درباره رمان

از جمله رمان های معروف لئو تولستوی، رمان آنا کارنینا می باشد که بسیاری از خوانندگان این رمان را معروف ترین و بهترین اثر این نویسنده روسی می دانند. آنا کارنینا در ابتدا به صورت نوشته های پاورقی بود تا اینکه در سال 1875 به چاپ رسید. بعد از چاپ رمان بسیاری آنا کارنینا را دارای داستانی واقع گرایانه پنداشتند.

داستان از اینجا شروع می‌شود که زن و شوهری به نام‌های استپان آرکادیچ و داریا الکساندرونا با هم اختلافی خانوادگی دارند.آناکارنینا خواهر استپان آرکادیچ می‌باشد و از سن پترزبورگ به خانهٔ برادرش که در مسکو می‌باشد می‌آید و اختلاف زن و شوهر را حل می‌کند و حضورش در مسکو باعث بوجود آمدن ماجراهای اصلی داستان می‌شود… در داستان فضای اشرافی آن روزگار حاکم است.زمانی که پرنس‌ها و کنت‌ها دارای مقامی والا در جامعه بودند و آداب و رسوم اشرافیت و نجیب زادگی بر داستان حاکم است در کل داستان روندی نرم و دلنشین دارد.

بخشی از کتاب:

همه خانواده های خوشبخت به هم شبیه هستند ، اما تیره بختی یک خانواده بدبخت مخصوص به خود است. در خانه ابلانسکی همه چیز وارونه شده بود . زن خانه به سر و سرّ شوهرش با معلمه سابق فرانسوی شان پی برده و اعلام کرده بود که دیگر نمی تواند با این شوهر در یک کاشانه زندگی کند . اکنون سه روز بود که این وضع ادامه داشت و بر این زوج و همه اعضای خانواده و دور و بری ها تاثیری غم انگیز گذاشته بود . همگی احساس میکردند که زندگی جمعی شان در زیر یک سقف بی معنی است و هر گروهی از مردم که تصادفا در قهوه خانه دور افتاده ای جمع شوند ، بیش از آنان ، یعنی اعضای خانواده ابلانسکی و خدمتکارانشان وجوه مشترک دارند . زن از اتاق خودش خارج نمی شد و شوهر از بام تا شام بیرون از خانه بود …

خلاصه رمان در انجمن:

برای ورود به موضوع رمان آنا کارنینا کلیک کنید

دانلود
به علت رعایت حقوق مولفین لینک دانلود کتاب حذف گردید. لطفا شما دوست عزیز نیز در صورت مشاهده اثری که به چاپ رسیده و به اشتباه در سایت انتشار یافته، با گزارش آن به ما برای حذف این اثر از سایت رمان98 اقدام نمایید.

به اشتراک بگذارید

4 دیدگاه در “رمان آنا کارنینا از تولستوی

پول نداریم از راه چاه حرف میزنند
زور ندارین ؟

رمانی
رمانی است که

به اعتقاد من در رمان آناکارنینا عشق سرامد هوس وزیبایی است ،زیبایی هوس رابه دنبال دارد وهوس به دنبال زیبایی می اید.این داستان اشتهای سیری ناپذیر انسان را به زیبایی وهوس نشان می دهد.قلم تولستوی قلم فکر انسان برای هردوره ی زمانی است،براستی انسان بزرگی بود.ممنون ونهایت تشکر از گذاشتن لینک داتلود.دست گلتونو میبوسم

از دیدگاه شما متشکریم…

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

عضو کانال تلگرام رمان98 شوید