خاطرات پس فردا – سینا دلواری

خاطرات پس فردا – ارسالی کاربران وبسایت رمان۹۸

مشخصات کتاب

عنوان: خاطرات پس فردا

نویسنده: سینا دلواری

صفحات: ۲۳ صفحه

نشر: کتابخانه مجازی رمان۹۸

خلاصه رمان:

نظريه ي جهان هاي موازي كه ادعا ميكند ما علاوه بر اين دنيا ، در دنيا هاي ديگري به موازات اين دنيا زندگي مي كنيم .
اين داستان مي پردازد به قسمتي از پستي و بلندي هاي يك نفر در دو دنياي موازي كه هدف والايي براي مردم داشت …

بخشی از رمان:

شب پیش خوابی دیدم که توجهم را حسابی جلب کرد. درست مانند وحی شدن بود، انگار وحی شده بود که قرار است این خواب تعبیر شود.

خواب دیدم که چراغهای یک ماشین آنقدر به من نزدیک میشوند که من همه جا را نورانی میبینم اما پس از برخورد آن ماشین با من، دنیایم سیاه و تاریک میشود. من نابینا میشوم اما فقط در لحظات آخر زندگیام. درحال حاضر از هیچ چیز با خبر نیستم. تنها میدانم که مرگم اینگونه شکل میگیرد. اما مطمئن نیستم ۲۳ چه زمانی؟ تا یک هفته صبر میکنم، اگر شما این نامه را برداشتید و خواندید، یعنی اینکه من جانم را از دست دادهام. اما اگر من آن را برداشتم و به طور پنهانی سوزاندم،،، یعنی اینکه زنده ماندهام و شما از همه چیز بی خبر ماندهاید.

شنیدهام هنگامی که کسی میمیرد، و زندهای برایش گریه میکند، عزرائیل میگوید: » برای خودتان گریه کنید که سرنوشت خودتان هم همین است.« اما اشکالی ندارد. هرچقدر میخواهید گریه کنید.(البته اگر مُردم) شما هنوز زندهاید و احساس دارید. کمتر کسی از مرگ فرزندش غمگین نمیشود. غمگین که چه عرض کنم، دیوانه…! انتظار ندارم که اگر مُردم، تمام عمرتان را در غم و اندوه سپری کنید. لباس سیاه هم نپوشید! شنیدهام مکروه است. دوست دارم در شادی هایتان مرا یاد کنید تا خداوند اجازهی دیدار مرا با شما بدهد. اگر چه شما متوجه حضورم نمیشوید. اما خودم که متوجه میشوم. اگه دیوانه شدید اشکالی ندارد! اما موقتش کنید! هیچگاه سالهای پس از مرگ عزیزانمان را دوست نداشتم. بگذارید هرکسی میخواهد شاد باشد. کسی را محدود نکنید! اما برایم فاتحه بخوانید. مردهها نیازمند تر از زندههای نیازمند هستند. (من تمام اینها را میگویم اگر برایتان اهمیت دارم، اگر برایتان اهمیت دارم، اگر برایتان اهمیت دارم.) دوستدار شما، پسری که شاید مهندس ژنتیک نشود !

دانلود

نسخه pdf – دانلود با لینک مستقیم


لطفا به این مطلب امتیاز دهید

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (بدون امتیاز:( شما اولین نفر باشید!)
Loading...

کانال تلگرام رمان98

سعید

سلام حال همه ی ما خوب است اما تو باور مکن... سعید هستم ۲۱ ساله هم اکنون در رشته الهیات در حال تحصیل می باشم. عاشق کتاب و کتاب خوانی البته بیشتر کتاب های تخصصی ... توفیقی حاصل شد که دوباره در کنار شما کاربران عزیز و دوستداران کتاب باشیم، ان شاء الله که در کنار یکدیگر بهتر بتوانیم به مطالعه بپردازیم... خب حرف دیگری نیست هرچه می ماند ناگفته های شماست؟...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.