X

رمان یک شاخه گل سرخ برای غمم

رمان یک شاخه گل سرخ برای غمم

مشخصات کتاب

عنوان: یک شاخه گل سرخ برای غمم

نویسنده: پرویز قاضی سعید

صفحات: ۷۷

درباره رمان

هیچکس نمی دانست در دل آن جوان چه میگذرد همان گونه که هیچکس نمیدانست آن شب سرد زمستانی آبستن چه حوادثی استیک بار دیگر کبوتر سرگشته نگاهش را در میان انبوه جمعیتی که در پیست می رقصیدند و آنهایی که دور میز نشسته بودند پرواز داد و چون از باز یافتن کسی که برای دیدنش به آنجا آمده بود مایوس شد.

قوطی سیگار تمام طلایی اش را بیرون آورد و سیگاری گوشه لبش گذاشت.بلافاصله چند دست با فندک به طرف سیگار او دراز شد.سپس جام بلورین پایه بلندش را از شامپانی پر کرد و جرعه ای از آن نوشید.بعد در امواج شامپانی خیره شد و به فکر فرو رفت.خسته بود به طور غریبی خسته بود.قدرت،ثروت،چاپلوسی های احمقانه آنهایی که اطرافش را گرفته بودند،تعظیم های پی در پی خسته اش کرده بود.

احساس می کرد بین او و همه انسان های دیگر دیواری بلند کشیده اند و او در خلا تنهایی سرگردان است. دیر زمانی بود که قلبش مانند دخمه بسته از یاد روزگار فراموش شده ای بود.هیچ چیز نمی توانست لبریزش کند

دانلود

نسخه PDF – دانلود با لینک مستقیم

نسخه PDF – لینک کمکی از ترینبیت

به اشتراک بگذارید

2 دیدگاه در “رمان یک شاخه گل سرخ برای غمم

باسلام.ازاینکه شما توانستیدوزحمت کشیدیدیکی ازکتابهای بسیارزیبای پرویزقاضی سعیدبرای ما برای دانلودگذاشتیدبسیارخوشحالم وازسما کمال تشکررادارم.امیدوارم بتونیدبقیه کتابهای قاضی سعیدرابرای دانلودبرای مردم بگذارید.

سلام و تشكر از نظرتان
در صورتي كه حق نشر نداشته باشن قرار ميگيره…

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

عضو کانال تلگرام رمان98 شوید