X

دانلود رمان الهه شرقی

دانلود رمان الهه شرقی

مشخصات کتاب

عنوان:الهه شرقی

نویسنده :رویا خسرونجدی

صفحات: 239

حجم: 5.65Mb

درباره رمان
تمام اندامش به شدت می لرزید، حتی با فشار دندانهایش نمی توانست لرزش محسوس لبهایش را مهار کند. انعکاس کلمه ی ((برگشته)) همچنان در مغزش می پیچید و سرش را به دوران می انداخت. به زحمت بر خود مسلط شد و آرام و لرزان به سوی اتاقش رفت، در را گشود و خود را بر روی تخت انداخت. چشمهایش را چندین بار باز و بسته کرد. او واقعاً در اتاقش بود. نه خواب بود و نه خیال و جمله ای که شاید بارها در عالم واقع می شنید (( یعنی واقعاً او برگشته بود؟)) هر جند نمی توانست باور کند ولی حقیقت داست. او بالاخره بازگشته بود،اما چرا حالا؟ و آیا این بازگشت آن گونه که پیش از اینها تصورش را می کرد او را خوشحال می نمود؟ مدتها بود که دیگر انتظارش را نمی کشید. شاید درست از همان اولین روزی که رفته بود؟ اما اکنون این بازگشت ناگهانی و غیر مترقبه، چون زلزله ای آرامش شیرین زندگیش را بار دیگر به ویرانی می کشید و این آغاز فصل جدیدی بود که پایانش ناپیدا بود و مه آلود.
خودش را روی تحت مچاله کرد. اعصابش چنان درهم ریخته بود که احساس می کرد فکرش از کار افتاده و مغزش را خوابی عمیق و سنگین ربوده است. به زخمت از جا برخاست و خود را مقابل پنجره اتاقش کشاند. پنجره ای که روزهای بسیار در انتظار یک خبر خوش مقابلش می نشست و با ابرهای دلگیر آسمان پنجره اشک می ریخت. امروز هم باران می بارید و آسمان پنجره پر از ابرهای دلگیر و سیاه بود و ذهن آشفته ی او به جای پیشروی در زمان حال به مرور گذشته ها می پرداخت و پلکهای خسته اش را روی هم می کشاند.

دانلود

به علت رعایت حقوق مولفین لینک دانلود کتاب حذف گردید. لطفا شما دوست عزیز نیز در صورت مشاهده اثری که به چاپ رسیده و به اشتباه در سایت انتشار یافته، با گزارش آن به ما برای حذف این اثر از سایت رمان98 اقدام نمایید.

به اشتراک بگذارید

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

عضو کانال تلگرام رمان98 شوید