X

دانلود رمان روزای بارونی

دانلود رمان روزای بارونی

مشخصات کتاب

عنوان: روزای بارونی

نویسنده: هما پوراصفهانی

حجم: 4.82Mb

 

درباره رمان

سوای از رمان روزای بارونی، خانم پور اصفهانی چند رمان دیگر را نیز نوشته اند مثل رمان جدال پرتمنا و رمان توسکا و رمان قرار نبود، که این رمان تلفیقی از این سه رمان می باشد.

درواقع شخصیت های این سه رمان تشکیل دهنده محور اصلی داستان در رمان روزای بارونی هستند.

روزای بارونی … روزایی که برای هر کسی که ذره ای احساس داشته باشه همراه با لذته … گاهی می تونه برای همون افراد سرشار از درد باشه … درد نبودن کسی که یه روزی بوده … یا درد تنهایی و نبودن هیچکس! روزایی که هر کسی توی هر ادبیاتی ازش به عنوان غم استفاده می کنه و تنهایی … همه می گن ابرا کنار می رن و خورشید یه روز در می یاد … شاید باید به این رمان هم همینطور نگاه کرد …
روزای بارونی … بازی سرنوشته … امتحان پس دادن بنده هاست … خدا عاشقا رو دوست داره و گاهی تصمیم می گیره ببینه چند مرده حلاجن … وقتی قراره عاشقا ترفیع بگیرن باید از یه امتحان سخت عبور کنن … یا اونقدر عاشقن که از این امتحان سر بلند می یان بیرون و می رن مرحله بعد … یعنی عاشق تر می شن … و پیش خدا عزیز تر … یا اینکه … سقوط می کنن! عشق رو رها می کنن و تنهایی رو انتخاب می کنن … اون مجازاتیه که خدا براشون در نظر گرفته … این رمان می خواد به همه عاشقا بگه ، صبور باشین ، طاقت داشته باشین ، به هم فرصت بدین ، با هم باشین! اینجوری از اون امتحان سر بلند بیرون می یاین … وگرنه سزاتون سقوطه!

 

دانلود

نسخه PDF – دانلود با لینک مستقیم

به اشتراک بگذارید

9 دیدگاه در “دانلود رمان روزای بارونی

خیلی عالیهههههههههه

هرچی میزنم چرا دانلود نمیشه اه پدرم دراومد?

سلام تست شد مشکلی در خصوص دانلود فایل وجود نداشت

لینکش نیست لطفا لینکشو بزارین

لینکش پایین متن هستش

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

عضو کانال تلگرام رمان98 شوید