X

دانلود رمان گور به گور

دانلود رمان گور به گور

مشخصات کتاب

عنوان: گور به گور ( عنوان اصلی: جان که می دادم – as i lay dying )

نویسنده: ویلیام فاکنر

مترجم: نجف دریا بندری

صفحات: 307

حجم: 5.71Mb

 

درباره رمان

رمان معروف گور به گور یا جان که می دادم اثر نویسنده معروف آمریکایی ویلیام فاکنر می باشد. وی نیز موفق به دریافت جایزه نوبل ادبیات شده است.

رمان گور به گور برای اولین بار در سال 1930 میلادی به چاپ رسید و هماکنون یکی از بهترین رمان های قرن بیستم شمرده می شود.

ترجمه این کتاب را نیز نجف دریا بندری به عهده داشته اند.

 

خلاصه رمان

داستان در مورد مرگ همسر آقای باندرن می باشد . باندرن ها خانواده ای فقیر و پرجمعیت هستند که مادرشان در حال احتضار است و وصیت کرده او را به شهر ببرند و در کنار اقوامش به خاک بسپارند . آقای باندرن مردی تنبل و خسیس ایت که عادت دارد همهی کارهایش را دیگران انجام دهند .

کش فرزند اول خانواده و نجاری ماهر است . دارل فرزند دوم است که از نظر بقیه غیرعادی و عجیب و غریب است اما در اصل او دارای هوشی خاص است که به او قدرت پیش گویی می دهد . جوئل فرزند سوم خانواده ، پسری چموش که با پول هایش اسبی خریده و عاشق آن اسب است .

دیویی دل تنها دختر خانواده که هنوز ازدواج نکرده اما باردار است . وردمن نیز آخرین فرزند است . هنگام مرگ مادر باران سختی در میگیرد و پل عبور به سوی شهر را از بین می برد و همین امر ماجرای سفر باندرن ها را سخت می نماید .

 

معرفی رمان در انجمن

جهت مشاهده کلیک کنید

 

دانلود

به علت رعایت حقوق مولفین لینک دانلود کتاب حذف گردید. لطفا شما دوست عزیز نیز در صورت مشاهده اثری که به چاپ رسیده و به اشتباه در سایت انتشار یافته، با گزارش آن به ما برای حذف این اثر از سایت رمان۹۸ اقدام نمایید.

به اشتراک بگذارید

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

عضو کانال تلگرام رمان98 شوید