X

رمان دریاچه شیشه ای

رمان دریاچه شیشه ای

مشخصات کتاب

عنوان: دریاچه شیشه ای

نویسنده: مائیو بنچی

مترجم: قدسی گلریز

نشر: روزگار

صفحات: ج1 : 298

ج2: 451

زبان: فارسی

ژانر: رمان, عاشقانه, اجتماعی

حجم: 5.4Mb و 1.94Mb

 

درباره رمان
رمان خارجی دریاچه شیشه ای به قلم مائیو بنچی درباره اتفاقات زندگی زنی به نام هلن هست که در جوانی عاشق مردی مسئولیت ناپذیر به نام لوئیس می شود .هلن بعد از شکست عشقی با مرد دیگری به نام مارتین که دیوانه وار هلن را دوست دارد ازدواج می کند و زندگی انها در کنار دریاچه ای به نام دریاچه ی شیشه ای آغاز می شود.

 

بخشی از رمان

“کیت مک ماهون” همیشه فکر کرده بود پاپ اعظم در مراسم ازدواج پدر و مادرش حضور داشته است . در خانه آنها عکسی از او بود که گویی به پاپ دیگری تعلق داشت به یک آدم بی روح . زیر عکس نوشته ای به چشم می خورد که ثابت می کرد “مارتین مک ماهون” و “هلن هیلی” در مقابل پاهای پاپ بر زمین زانو زده بودند . هرگز به ذهن کیت خطور نکرده بود که در عکسهای عروسی به دنبال تصویری از پاپ بگردد . به هر حال این یکی از عکسهای وحشتناکی بود که عده ای را با کت و شلوار و کاله در یک ردیف منظم نشان می داد . اصلا اگر کیت درست فکر می کرد متوجه می شد که پاپ پیش از گرفتن آن عکس “دان لوگر ” را با قایق پستی به مقصد رم ترک کرده بود. به همین دلیل وقتی “مادر برنارد” توضیح داد که پاپ هرگز نمی تواند حوزه حکمرانی خود را ترک کند و حتی در مواقع بروز جنگ قادر به ترک “واتیکان” نیست کیت متحیر شد.

 

دانلود

به علت رعایت حقوق مولفین لینک دانلود کتاب حذف گردید. لطفا شما دوست عزیز نیز در صورت مشاهده اثری که به چاپ رسیده و به اشتباه در سایت انتشار یافته، با گزارش آن به ما برای حذف این اثر از سایت رمان۹۸ اقدام نمایید.

به اشتراک بگذارید

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

عضو کانال تلگرام رمان98 شوید