X

دانلود رمان درجست و جوی چهار عنصر (جلد اول)

دانلود رمان درجست و جوی چهار عنصر (جلد اول)

مشخصات رمان

عنوان: رمان درجست و جوی چهار عنصر (جلد اول)

نویسنده : بانوی بهار (ر.رضایی)

ژانر: تخیلی , معمایی  ,  فانتزی

زبان: فارسی

صفحات: ۱۸۷

فرمت رمان و حجم هر کدام :

فرمت آندروید : ۸۶۱ کیلوبایت

فرمت پی دی اف : ۴ مگابایت

فرمت آیفون : ۲۵۱ کیلوبایت

 

خلاصه ی از داستان رمان درجست و جوی چهار عنصر (جلد اول) نوشته بانوی بهار (ر.رضایی)

این داستان درباره ی یک شاهزاده است، شاهزاده ای از یک سرزمین پهناور و خاص! زندگی شاهزاده ی داستان به خوبی پیش می رفت تا اینکه یک اتفاق عظیم، مانند طوفانی سهمگین همه چیز را بهم ریخت. اتفاق عظیمی که شاهزاده را مجبور به ترک زندگی اش و جست و جوی گردن آویزی افسانه ای کرد. گردن آویزی پر از راز های مهر و موم شده، شاهزاده می دانست که تنها با این گردن آویز است که می تواند سیاهی ها را به سپیدی بدل کند. اما به چه قیمتی؟ خون؟ حیات؟ یا شاید هم مرگ؟
برای پاسخ به این سوال همراهم باشید در رمان در جست و جوی چهار عنصر

 

صفحه اول رمان درجست و جوی چهار عنصر (جلد اول)

لحظات سخت و نفس گیر می گذشتند. هر چند لحظه یک بار صدای جیغ هایی خفه درون راهروی طویل می پیچید و مردی که با نگرانی به در خیره شده بود و در طول راهرو قدم های سریع بر می داشت. سرانجام انتظار مرد پایان پذیرفت و صدای گریه ی نوزادی در راهرو طنین انداخت. زنی میانسال تنها از در راهرو بیرون آمد و با لبخند و با نوزادی که در پارچه ای سفید پیچیده شده بود به سمت مرد رفت، مرد از او پرسید: پرین… حالش خوبه؟
زن با لحنی ملایم گفت: بله حالشون خوبه.
و نوزاد را به آغوش مرد سپرد. زن گفت: سرورم دختره، اسمشان را چه می گذارید؟
مرد با لبخند و در حالی که به نوزاد می نگریست گفت: نوجوان بودم و کنجکاو! از بین کتاب های مخصوص شاه یکی از کتاب ها را بیشتر از بقیه دوست داشتم، همیشه وقتی که پادشاه در کتابخانه ی مخصوصشان نبودند به آنجا می رفتم و مشغول مطالعه ی آن کتاب می شدم. یکی از افسانه ها من را بیشتر مشغول خود کرد. درباره ی شاهزاده ای جوان، به نام تانیا، یکی از نام آوران سرزمین که مشخص نیست پدر و مادرش چه کسانی بودند. بعد از خدمات بزرگی که به سرزمین کرد طی یکسری اتفاقات عجیب از دنیا رفت. اما میزان مقاوت و صبرش مرا مجذوب خود کرد. به احترام اسطوره ی بزرگ سرزمین چهار عنصر، فرزندم را تانیا می خوانم.

بخش مربوط به لینک های دانلود


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /home/novelcom/public_html/wp-content/themes/novel98_V1/functions.php on line 80
به اشتراک بگذارید

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

عضو کانال تلگرام رمان98 شوید