متاسفانه هیچ گونه مطلبی یافت نشد !

دانلود رمان لیلی من

دانلود رمان لیلی من

مشخصات رمان

عنوان: رمان لیلی من

نویسنده : نسترن موسوی

ژانر: عاشقانه , معمایی

زبان: فارسی

صفحات: ۲۲۰

فرمت رمان و حجم هر کدام :

فرمت آندروید : ۷۷۵ کیلوبایت

فرمت پی دی اف : ۴٫۲۸ مگابایت

فرمت آیفون : ۱۸۸ کیلوبایت

 

خلاصه ی از داستان رمان لیلی من نوشته نسترن موسوی

آیدین کیانی پس از مرگ همسرش، به دنبال پرستاری برای تنها دخترش بارانا می‌گردد. از این سو دختری به نام لیلی پا به خانه‌ی آن‌ها می‌گذارد و…
(داستانی کاملا متفاوت با آنچه تا به حال خوانده‌اید)

 

صفحه اول رمان لیلی من

اونشب بی‌بی پیش مادرم بوده! می‌گفت مامانت حالش بد شده بود و من هم نمی‌دونستم چه کاری کنم، هی می‌گفتم ارغوان! دختر تحمل کن، الان شوهرت از راه می‌رسه ولی ارغوان داشت از درد به خودش می‌پیچید. بی‌بی می‌گفت هرچی اونشب به پدرت زنگ زدم جواب نداد، بعد از هزارمین بار که زنگ زدم یه زنه گوشی رو برداشت که ظاهرا به زبان فارسی حرف نمی‌زد!
اونشب نمی‌تونستم دست رو دست بذارم ؛ ارغوان رنگش حسابی پریده بود و حالش خیلی بد. ساعت ۱۰ ونیم بود که ارغوان بیهوش روی دستم افتاد و من هم جیغ و داد راه انداختم که یهو در باز شد و امیر با قیافه‌ی درهم برهم اومد تو خونه، با اینکه می‌دونستم اینطور میشه اما باز هم برای ازدواجشون مخالفتی نکرده بودم، ولی اونشب با لحن عصبانی رو به امیر گفتم:
– کدوم گوری بودی تا این موقع شب؟ آخه به توهم می‌گن مرد؟ بی غیرت!
امیر اما انگار، اونشب با دیدن ارغوان، دستپاچه شده بود. با همون حالِ گریه‌ام بهش می‌گفتم که گورت رو از خونه گم کن بیرون. تو دیگه نه دامادمی نه پسرم! ولی انگار اونشب گوشش نمی‌شنید. خواست ارغوان رو بذاره رو کولش که جیغ زدم، گفتم تو م*س*ت*ی می‌زنی بچه‌ام رو می‌اندازی که اون با صدای بلند فریاد می‌زد:
– چی کار کنم بی‌بی؟

به اشتراک بگذارید