X

دانلود کتاب توسعه برنامه سازی و پایگاه داده پایه یازدهم کامپیوتر

دانلود کتاب توسعه برنامه سازی و پایگاه داده پایه یازدهم کامپیوتر

کتاب توسعه برنامه سازی و پایگاه داده پایه یازدهم کامپیوتر شامل پنج پودمان است و هر پودمان دارای یک یا چند واحد یادگیری است و هر واحد یادگیری از چند مرحله کاری تشکیل شده است.

کتاب توسعه برنامه سازی و پایگاه داده پایه یازدهم رشته کامپیوتر فنی حرفه ای

کتاب شامل پودمان های ذیل است:

پودمان اول: با عنوان «پیاده سازی پایگاه داده» است که ابتدا به مفهوم پایگاه داده و اجزای آن پرداخته می شود و سپس به روش های ایجاد پایگاه داده اشاره شده است و در ادامه به توسعه پایگاه داده پرداخته می شود.

پودمان دوم: «مدیریت مجموعه داده» نام دارد، که در آن مفهوم حلقه تکرار و آرایه آموزش داده شده است و در ادامه به کاربرد آرایه و روش های جست وجو و مرتب سازی داده ها پرداخته می شود.

پودمان سوم: دارای عنوان «طراحی واسط گرافیکی» است. در این پودمان ابتدا ایجاد واسط گرافیکی کاربر آموزش داده شده و در ادامه کار با کنترل های پیشرفته در محیط برنامه سازی شرح داده شده است.

پودمان چهارم: «توسعه واسط گرافیکی» نام دارد. ابتدا کار با ماوس و منوها در محیط برنامه سازی آموزش داده شده و در ادامه کار با صفحه کلید و کلاس های آماده شرح داده شده است.

پودمان پنجم: با عنوان «مدیریت پایگاه داده» است که در آن هنرجویان ابتدا کار با پرونده ها و پوشه ها و درایوها را در برنامه سازی فرا می گیرند و سپس روش ارتباط با پایگاه داده با محیط برنامه سازی شرح داده می شود.

بخش مربوط به لینک های دانلود

به اشتراک بگذارید

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

عضو کانال تلگرام رمان98 شوید