X

دانلود ر مان لو رفته جلد اول

دانلود ر مان لو رفته جلد اول

مشخصات رمان

عنوان: رمان لو رفته

نویسنده : Nasimrah نویسنده انجمن نگاه دانلود

ژانر: جنایی , حادثه ای , درام

زبان: فارسی

صفحات: ۲۲۴

فرمت رمان و حجم هر کدام :

فرمت آندروید : ۶۸۰ کیوبایت

فرمت پی دی اف : ۴٫۴ مگابایت

فرمت آیفون : ۲۰۰ کیلو بایت

 

خلاصه ی از داستان رمان لو رفته نوشته Nasimrah

رزالیندا ماریا کارتر…کسی که دیگران رزی صدایش می‌زنند و الان در یک اتاق دوازده متری بازجویی رو به روی افسری نشسته است که می خواهد با بازگو شدن دوباره ماجرای زندگی رزی پرده از راز زندگی وی بر دارد.
برویم به زمانی که رزی ۲۶ سالش است و سه سالی می‌شود که در یکی از زندان‌های کانادا زندانی شده…
اما…
چرا رزی زندانیست؟
دنبال یک عاشقانه دو طرفه نباشید!

 

صفحه اول رمان لو رفته

سرم را پایین انداختم و دست های بسته شده‌ام را روی صورتم کشیدم…نگاهی به آینه رو به رویم انداختم. قرمز شده بودم. با تنفر قدم‌های افسر را دنبال کردم…اعصابم را خرد کرده بود. با کفش هایش کل اتاق را متر کرد و بعد صاف جلوی من ایستاد و نفسی تازه کرد. دست هایش را مشت کرد و روی صندلی نشست . سرفه ای کرد و خودکار رها شده روی میز را به دست گرفت…بعد ازکمی‌ مکث، برگه‌ی A4 جلویش را مرتب کرد…با بیخیالی زیرزیرکی نگاهش می‌کردم.آرام چشم هایم را روی هم گذاشتم؛ ولی طولی‌نکشید که صدای تقه‌های خودکار روی میز خوابم را پراند…زیر چشمی‌ نگاهش کردم. سریع خودش را جمع کرد . عرق کف‌دست هایش را به‌ وسیله ی پیراهنش خشک نمود و دوباره به برگه ی خالی روی میز زل زد. لیستی ترتیب داد. لرزان لرزان یادداشت می‌کرد …آب دهانش راقورت داد،حوصله ام داشت سر می‌رفت دهان اش را باز نکرده بود که…
-حرف بزن لعنتی
بدون توجه به حرفم لرزش دست هایش را بیشتر کرد. سر درد گرفته بودم. نور چراغ زیادی تند و اذیت کننده بود…گردنم را آرام و با زحمت خاراندم. افسر دوباره حرکات خسته کننده و تکراری اش را ادامه داد. چشم هایش پر از ترس و وحشت بود . مدام این طرف و آن طرف دنبال چیزی می‌گشتند که محال بود در این اتاق پیدا شود. تکیه دادم به صندلی‌و دست های بسته شده ام را بین پاهایم قایم کردم…با تمام توانش خودکار را توی دست های خیسش فشار داد و سعی کرد نگاهم نکند:
– نام؟
آهی کشیدم:
– رزالیدنا ماریا کارتر

بخش مربوط به لینک های دانلود

به اشتراک بگذارید

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

عضو کانال تلگرام رمان98 شوید