X

رمان تیدا زاده نور یا تاریکی اثر Evrina

رمان تیدا زاده نور یا تاریکی اثر Evrina

مشخصات رمان تیدا زاده نور یا تاریکی

عنوان: رمان تیدا زاده نور یا تاریکی

نویسنده : Evrina کاربر اختصاصی انجمن نودوهشتیا

ژانر: عاشقانه ، تاریخی ، تخیلی

زبان: فارسی

صفحات: ۸۱۰ صفحه

فرمت : PDF – APK ، EPUB

فرمت رمان و حجم هر کدام :

فرمت پی دی اف : ۶٫۶ مگابایت

فرمت آندروید : ۱٫۷ مگابایت

فرمت آیفون : ۲٫۴ مگابایت

 

خلاصه ی از رمان تیدا زاده نور یا تاریکی نوشته Evrina

عظمت و شکوه نیاکانمان بر کسی پوشیده نیـست!بارها و بارها ، از حکمرانی حـق و حقیقت پادشاهی نیاکانمان شنیده ایم و نشانه هایش را در ستون های قد علم کرده پارسه (معروف به تخت جمشید) به چشم دیده ایم تیدا هم مثل تو…!مثل ما…! حتی نزدیک تر از هر کسی به نسل ما…! هویتش را جایی جا نگذاشته که بخواهد پیدایش کند…!فقط نیازش به مرور است و یاد آوری!

صفحه اول تیدا زاده نور یا تاریکی

در زمان هایی که هیچ موجودی موجود نبود . کردگار بی همتا اراده به آفریدن هر چه نیست کرد . زمین و زمان ، جنگل و دریا ، آسمان و ستارگان و کهکشانی با اشکال چشمگیر … فرشتگان و پریان و جنیان را همه از دل آتش ساخت و دستور داد تنها او را عبادت کنند و در مقابل پای هیچ کس جز وجود بلند مرتبه کردگارشان سر تسلیم به خاک نگذارند .

درمیان فرشتگان با مقامات متفاوت پنج فرشته بر فرشتگان دیگر برتری یافتند : جبراییل ، عِزراییل (فرشته مرگ) ، میکاییل ، اصرافییل و عَزازییل (نام ابتدایی اهرمن ، قبل از سجده نکردن به انسان) .

عَزازییل جن بود و بر چهار فرشته دیگر به خاطر سال ها عبادت و بندگی و ایمان خالصانه اش برتری یافت و دارای جایگاهی شد که هیچ آفریده ای به آن نرسیده بود . عَزازییل استاد چهار فرشته برتر بود و بر تخت نور می نشست و به خاطر عبادات اش در زمره فرشتگان خوانده می شد .

بخش مربوط به لینک های دانلود

به اشتراک بگذارید

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

عضو کانال تلگرام رمان98 شوید